Nanocape to polska marka działających w branży nanotechnologii. Posiadamy w swojej ofercie unikatowe i niezwykle zaawansowane technologicznie produkty, jak impregnaty i powłoki hydrofobowe, które opierają się na nanocząsteczkach związków krzemowych, ceramicznych oraz grafenowych.

Zakresem działalności Nanocape Hydrophobic Coating jest dystrybucja produktów hydrofobizujących, oraz doradztwo w zakresie zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni.

Starannie opracowana receptura, ciągłe badania, kontrola procesu produkcji oraz jakość produktów elementarnych sprawiają, że produkty marki Nanocape są bezkonkurencyjne na polskim rynku nanotechnologii. Każdy Nasz produkt jest starannie opracowany pod konkretną powierzchnię.
Nasze produkty nie zawierają teflonu, wosków, silikonów, żywic ani LZO !

Firma Nanocape oferuje rozwiązania dla różnorodnych odbiorców, pracujemy nad tym, aby każdy mógł skorzystać z postępu nanotechnologii. Nasze produkty skierowane są do osób, które cenią komfort i wygodę, dążą do podnoszenia jakości swojego życia i chcą ograniczyć czas i wysiłek przeznaczany na wykonywanie obowiązków w domu, czy też w pracy.

Opracowane przez nas produkty są inspirowane naturą oraz potrzebami naszych klientów. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania, oferując szeroki wachlarz preparatów zabezpieczających, które mają za zadanie znaczeni ułatwić Państwa codzienne życie.